26 Mei 11 - 14:38Will the Circle Be Unbroken

In dit programma zoals altijd weer bijzondere countrymuziek met deze keer een keuze uit de rijke verzameling van Dolly Parton.
Maar zoals altijd beginnen we met de bluegrass met aandacht voor The Grascals met twee songs van hun album “The Famous Lefty Flynn’s en vervolgens ook nog de Nitty Gritty Dirt Band, Vince Gill en The Seldom Scene.
Natuurlijk halverwege het programma ook nog de agenda met
( lees meer/read more )
- default -
-
§ ¶
20 Mei 11 - 20:33Happy Birthday Rodney!

In dit programma zoals altijd weer bijzondere countrymuziek met deze keer de Zweedse groep “Little Green”, die al gedurende drie achtereenvolgende jaren werd genomineerd als “Zweedse countrygroep van het Jaar”.
Maar zoals altijd beginnen we met de bluegrass met aandacht voor de jarige Rodney Dillard en z’n broer Doug, The Dillards dus!
Vervolgens naar de countrymuziek uit de jaren ‘90 met o.a. LeAnn Rimes, Mark Chesnutt en Garth Brooks.
Natuurlijk halverwege het programma ook nog de agenda met
( lees meer/read more )
- default -
-
§ ¶
12 Mei 11 - 23:13Don't You Ever Get Tired of Hurting Me

In dit programma “Weg van de snelweg van de hedendaagse countrymuziek” en tijd voor fraaie traditionele countryballades en dramatische Honky-Tonk songs door Gene Watson samen met een aantal vrienden.
Maar zoals altijd beginnen we met de bluegrass deze keer terug in de tijd met The Seldom Scene naar 1973 met de song “Little Georgia Rose”.
Vervolgens ook nog The Nashville Bluegrass Band en het gelegenheidsduo “Alison Krauss & Gillian Welch met een song uit de fil “O Brother Where Art Thou?”.
Ook alvast een voorproefje op de concerten van Corinne West en Kelly Joe Phelps in o.a. Den Haag en Lichtenvoorde.
Natuurlijk halverwege het programma ook nog de agenda met
( lees meer/read more )
- default -
-
§ ¶
04 Mei 11 - 17:00Medals for Mothers

Zondag a.s. de 1ste zondag in de maand mei en dat betekent “Moederdag”, dat zijn we toch zeker niet vergeten, he?
In dit programma nog eens uitgebreid aandacht voor deze bijzondere dag met bijzondere bluegrass door o.a. de Austin Lounge Lizards, Don Rigsby, The Stanley Brothers, Emmylou Harrisen Linda Ronstadt samen met The Seldom Scene en ook nog eens Johnny Cash.
Allemaal met een eerbetoon en herinneringen aan moeder!
Natuurlijk halverwege het programma ook nog de agenda met
( lees meer/read more )
- default -
-
§ ¶